infokiri2017

Korraldajate poolt veel viimane ülevaade, mida silmas pidada laupäevasel võistlusel.

Võistluskeskus asub Võsu spordihoones- seal on kõikide osalejate start kell 07:30 ja finiš, mis suletakse 21:30.
Materjalid koos meenetega jagatakse välja ajavahemikul 06:45-7:15. Rajaga saab veelkord tutvuda siin: https://running100k.ee/rada2017/

Oodatust väiksema osalejate arvu tõttu elektroonilist ajavõttu ei toimu aga sellegipoolest fikseerivad korraldajad peamistes teeninduspunktides/finišis osalejate läbimise aja.

Soovituslik varustus. Antud soovitused on pigem 100km distantsi läbijatele. Heitliku ilma tõttu võiks rajale kaasa võtta õhema kilejope, et end vihma eest kaitsta. Kes tunneb, et teeninduspunktid on liiga suure vahega, võiks endale lisaenergiat rajale võtta. Võimalus on ka kohapeal osta SISi energiageele. Võistlejad, kelle lõpuaeg jääb pärast 20:00, võiksid kindlasti pealambi kaasa võtta- seda nii metsaraja valgustamiseks kui ka enda nähtavaks tegemiseks finišisirgel, mis läbib autoteed.

Teistega arvestamine. Kuna liiklust eraldi ei suleta ürituse tarbeks, siis palun olla tähelepanelik teede ületamisel. Ühtlasi palume arvestada teistega, kes Viru raba laudteel viibivad.

Teatejooksus osalejad. Stardimaterjalide kättesaamisel tuleb öelda, mis vahetust mingi tiimi liige jookseb. Tuletame meelde, et üks liige võib oma vahetused ka järjest läbida. Järgneval lingil on teatejooksu tiimide tarbeks toodud GPS koordinaadid, et autoga jõuda õigesse punkti- LINK. Esimese vahetuse puhul on soovitatav auto jätta asfaltteele nagu kaardil näidatud kuna punktis endas on kitsas autode jaoks.

Ilm. Praegused prognoosid lubavad laupäevaks sooja 12-15 kraadi ning mõõdukat hoovihma . Sellest tulenevalt võivad osad lõigud rajal olla porised ja märjad kuid pigem on tegu üksikute lõikudega.

Pärast võistlust on võimalik käia Võsu spordihoones pesemas ning praad on ette nähtud oma nime ütlemisel Sirena pubis(Võsu alevikus, Posti 1).

Kohtumiseni laupäeval!

Aeg: 26.08.2017
Koht: Võsu, Lääne-Virumaa
Distantsid:
 • teatejooks 100km
 • individuaal 100km
 • individuaal 30km
 • Email: lahemaa[@]running100k.ee
 • Telefon: -
 • Toetajad:
  MATKaSPORT

  SIS Eesti

  Buff

  FuelBelt

  MedPoint

  Vihula vald

  Mets